@media (max-width:768px){ Top

Hakkımızda

Küçük Parçalardan Güzel Tablolara

Blue Focus Games Mavilale yayın grubuna ait bir marka olup 2005 yılında kurulmuştur. Puzzle, oyunlar ve oyuncaklar imalatı alanlında faaliyet göstermektedir. Türkiye’de 4000 parçaya kadar yetişkin puzzle üretimi yapan sayılı firmalardan biridir. Ürünlerimiz entegre bir şekilde tam otomatik makinelerle el değmeden paketlenerek üretilmektedir. Tamamen müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı ile yetişkin ve çocuk puzzle, eğitici oyunlar, akıl oyunları, eğitici kartlar gibi çeşitli ürün yelpazesine sahip ve kayıp parça desteği vermektedir. Çeşitli kurum ve kuruluşlara adet sınırı olmaksızın kendi markalarına veya promosyon amaçlı ürünler, kişiye özel UV baskı, transfer baskı ürünleri için beyaz zeminli baskısız puzzle taleplerini karşılamaktadır.

Hedefimiz

Dünyada gelişen ve değişen pazarda doğru adımlarla ilerleyerek Türkiye firması olarak Dünya markası olmak.

Misyonumuz

Geniş ürün yelpazesiyle toplum beklentisini en üst düzeye çıkarmak.

Vizyonumuz

İlham verici bir Dünya markası olmak için öncelliğimiz; personelinden ressamına, tasarımcısından satıcısına, yetişkininden çocuğuna her kesimin mutlu olduğu değişime ve gelişime liderlik eden firma olmaktır.

Kalite Politikamız

-  Vizyonumuz doğrultusunda en güncel teknolojileri kullanarak Dünya standartlarında puzzle, oyun ve oyuncak ürünleri geliştirip üretmek.

- Tüm müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılamak ve zamanında yerine getirmek.

- Müşteri memnuniyet ilkesine dayanarak ürettiğimiz Puzzle, oyun ve oyuncakların satış sonrasında da sorumluluğunun bilincinde olmak.

- Aile felsefesini esas alarak takım ruhu içerisinde, kaliteyi önde tutup şirket amaçlarını belirlemek ve bu amaçlara ulaşabilmek.

- Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları cesaretlendirerek genç ressamları tuvalle buluşturup teknik ve davranışsal yetkinliklerini arttıracak yeni açılımlar gerçekleştirmek.

Çevre Politikamız

Çevre ve geri dönüşüme %100 katkı sağlayacak faaliyetlerde bulunup entegre bir şekilde enerji tasarrufu, geri dönüşüm ve doğaya saygılı bir üretim anlayışı ile sektöründe kalite açısından öncü ve örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışmak.

WhatsappWhatsapp